מראה עומדת

מחפשים מראה יפה ובעלת נוכחות? מראה עומדת יכולה להתאים עבור מי שעומד לרשותו חלל גדול, וזקוק למראה גדולה. כמובן שמראות עומדות מגיעות במבחר צורות וסגנונות, ויש לבחור את המראה המתאימה.

מראה עומדת היא מראה בעלת נוכחות חזקה. ניתן להגיד זאת על כל מראה, אך כאשר מדובר במראות עומדות, המראה מקבלת עומק עיצובי מבחינה פיזית.

בדרך כלל מראות מקובעות אל הקיר. אין להן נפח משל עצמן, אך הן מעניקות עומק עיצובי לחלל ומנהלות איתו אינטראקציה עיצובית. אך כאשר מדובר במראה עומדת, התופסת מקום במרחב, היא הופכת להיות אלמנט עיצובי בפני עצמו המשחק באופן פעיל יותר בחלל. ולכן גם נרצה לשים דגש גדול יותר על בחירת המבנה העיצובי של המראה.

למי מתאימה מראה עומדת?

מראה עומדת היא בדרך כלל מראה גדולה, מראה המציגה את כל הגוף. ולכן באופן טבעי היא מתאימה עבור חדרי הלבשה או חדרי שינה.

אפשר גם ביציאה מהבית, בשביל להעיף עוד מבט אחרון לפני שיוצאים החוצה אל הרחוב. אך לא רק בתים פרטיים עושים בה שימוש, גם עסקים בתחום ההלבשה והסטיילינג עשויים למצוא שימוש רב למראה עומדת.

כמובן שאין אלו חוקי ברזל. מראה עומדת יכולה להתאים גם לחללים אחרים, זאת בתנאי שנעשה בה שימוש עיצובי מתוחכם שהושקעה בו מחשבה.

מראה עומדת מעניקה מראה מיוחד לחלל, אך היא גדולה ודומיננטית, ולכן אינה אידאלית לחללים קטנים. בעוד מראות בדרך כלל משפרות את תחושת המרחב ויכולות להתאים עבור חללים קטנים, זהו אינו המקרה של מראה עומדת.

מראה עומדת יכולה דווקא לגרום לפגיעה נוספת במרחב. אך כאשר מדובר בחללים גדולים, מראה עומדת יכולה להיות המחמאה הגדולה ביותר לחלל.

מסגרת המראה

כאשר מחפשים מראת גוף כדאי לשים לב למסגרת המראה. רוב העיצובים בדרך כלל מקפידים על מסגרת עדינה, המשאירה את עיקר תשומת הלב למראה.

אך בכל זאת תוחמת אותה מבחינה עיצובית ונותנת לה נגיעה של אופי. חשוב לבחור מראת גוף בעל מסגרת בסגנון וצבע התואמים לקו הכללי בחדר. אחרת המראה עשויה להיראות כנטע זר שאינו מתאים בחלל.

ישנו מראות עומדות בעל מסגרות שונות. הצבעים השכיחים ביותר הם מסגרות שחורות או מסגרות מוזהבות, אך ניתן למצוא גם מסגרות כסופות ומסגרות לבנות. ואולי לפעמים גם צבעים אחרים.
מבחר מראות לכל מטרה

מחפשים מראה עומדת? בקטגוריה זו תוכלו למצוא מבחר מראות עומדות בסגנונות שונים. חלקן מקובעות לקיר ואינן גוזלות מהמרחב, ואחרות עומדות על מעמד ובעלות נוכחות פיזית במרחב.

הן גם שונות מבחינת הגודל, הצורה, סוג המסגרת והצבע. לכל חלל ישנה מראה המתאימה עבורו. כאן תוכלו למצוא מראה המחמיאה לחלל החדר ומעניקה לו אופי ועומק עיצובי. בחירה נכונה של מראה עומדת תאפשר לכם להעניק לחלל תחושה ורגש.