כללי

פתרונות אחסון

כל בית זקוק לפתרונות אחסון, וישנם סוגים שונים. אתם זקוקים לפתרונות אחסון במטבח, כמו גם פתרונות אחסון לחדרי השינה ויתר חדרי הבית.

פתרונות אחסון אינם מתייחסים אך ורק למדפים וארונות, אלא לכל מגוון הפתרונות היצירתיים המאפשרים לכם לאחסן את הדברים בצורה יעילה וחכמה.

לפתרונות אחסון יש כמה מטרות:

• לאפשר לכם לשמור על מראה מסודר של הבית ולמנוע מדברים להיות מפוזרים בצורה מבולגנת.
• לשמור על הפריטים אותם אתם מאחסנים, מהקיטניות והתבלינים במטבח ועד הנעליים.
• לאפשר לכם להתמצא ולמצוא דברים במהירות מבלי לחפש.
• לנצל בצורה יעילה ביותר את שטחי האחסון של הבית.

העקרונות הללו באים בכל חדרי הבית, ולכל חדר יש את פתרונות האחסון המתאימים עבורו. אלו יכולות להיות צנצנות זכוכית במטבח, או קופסאות נעליים מיוחדות.

השקעה קטנה בפתרונות אחסון תביא לכם סדר ונוחות לחיי היום יום.

פתרונות אחסון שחייבים בכל בית

ישנם אינספור דוגמאות וסוגים שונים של פתרונות אחסון לבית.

להלן כמה דוגמאות לפתרונות אחסון שפשוט חייבים בכל בית:

  • קופסאות לתבלינים – בכל בית ניתן למצוא תבלינים. אצל חלק מהאנשים מדובר במגוון מצומצם, ואילו אצל הבשלנים האמתיים תוכלו למצוא עשרות סוגים של תבלינים. בוודאי שתרצו שהן יהיו מסודרות בצורה יפה ונוחה, וגם שהתבלינים יהיו בכלים אטומים השומרים עליהם. וזו בדיוק המטרה של קופסאות לתבלינים. ובאותה הנשימה אנו יכולים להזכיר גם מדבקות לתבלינים, באמצעותן תוכלו לסמן את כל הקופסאות ולא להתבלבל בין האורגנו לבין הבזיליקום.
  • צנצנות זכוכיתצנצנות זכוכית יכולות להתאים למטרות שונות. הן יכולות להיות סוג של קופסאות תבלינים, אך באותה המידה הן יכולות להתאים לפסטה, קיטניות, דגנים, ממרחים, אגוזים ועוד. ישנם מוצרים אותם תאחסנו במזווה, וישנם מוצרים אותם תאחסנו בקירור. קופסאות זכוכית יכולות להתאים לשני המקרים. למשל כך תוכלו לשמור על הסוכר במזווה מנמלים, וגם לאחסן מלפפונים חמוצים במקרר.
  • קופסאות LOCK&STORE – עוד דוגמה לפתרונות אחסון רב שימושיים. אלו הן קופסאות פלסטיק המתאימות לצורך אחסון מצרכים יבשים במזווה, כמו גם מוצרים טריים בקירור. הן יכולות לשמור על הפסטה מחרקים, או לשמור על טריות הירקות במקרר בקופסה אטומה. גם סדר, גם מניעת ריחות רעים וגם שיפור חיי המדף של המוצר. והיתרון הוא שניתן להשיג אותן בגדלים שונים והן מתאימות לכל מטרה.
  • ארגוניות למקרר – אנשים רבים מתלוננים תמיד שאין להם מספיק מקום במקרר. אך בדרך כלל הבלגן במקרר הוא זה הפוגע בניצול יעיל של שטח האחסון. ארגוניות למקרר יאפשרו לכם לאחסן את המצרכים השונים בצורה יעילה יותר, וגם יסייעו לשמור על הניקיון של המקרר. ישנם סוגים שונים של ארגוניות, המתאימות לביצים, ירקות ועוד מגוון מוצרים.
  • קופסאות אקריליותקופסאות אקריליות הן המילה האחרונה בתחום של פתרונות אחסון לבית. הן מעניקות סגירת ואקום השומרת על הטריות. הן יכולות להתאים למגוון מוצרים כמו פסטות, דגנים, חטיפים ועוגיות. הן מונעות כניסת נמלים וחרקים.
  • קופסאות נעליים DIAMOND BOX – אחסון נעליים הוא אחד הדברים המאתגרים ביותר. קופסאות אחסון לנעליים DIAMOND BOX מעניקות פתרון לבעיה הידועה. הן מאפשרות לשמור על הנעליים בצורה מסודרת. כך הן תמיד יהיו נגישות, אך מבלי להיות מפוזרות בבית.

לסיכום, פתרונות אחסון מתאימים יכולים לעשות מהפכה בבית שלכם. בעזרתם תוכלו לשמור על הסדר והניקיון בצורה טובה יותר.

הרבה יותר נעים להיות בבית מסודר ונקי, ולכן כדאי מאוד להשקיע בפתרונות אחסון. והאמת שלא צריך להשקיע הרבה – פתרונות האחסון הטובים ביותר הם פשוטים וזולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *